Final Winter Sale е тук с до -70%! Вижте!

PUMA Rs-X Efekt Shoes White/Multicolor

Детски маратонки

Наличен

|
Код на продукта: 395552-05
|
(16)
PUMA
61,36 € / 120,01 лв. 61,36 € / 120,01 лв. Препоръчителна цена
Спести 25%
45,99 € / 89,95 лв. 45,99 € / 89,95 лв.
Валутен курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
loader
Зареждане...
Безплатна доставка

Детските маратонки PUMA в бяло с многоцветни акценти комбинират модерен дизайн и екологичен подход с горна част от рециклирани материали. Технологията SOFTFOAM+ осигурява меко омекотяване и комфорт, а IMEVA междинната подметка и пълната гумена подметка гарантират стабилност. Подходящи за градски стил и ежедневно носене.

Не си сигурен за размера? Таблица с размери
Поръчайте сега и ще е при Вас: 04.02.2026
Click & Collect
Купи онлайн и вземи от магазин
Безплатно

Click & Collect предоставя възможност да получите Вашата поръчка във физически обект на Dress4Less

30 дни право на замяна
Преглед и тест на поръчката
Описание и характеристики

Страхотни детски маратонки PUMA в бяло с многоцветни акценти, изработени от висококачествени материали. Горната част на обувката е изработена от рециклирани материали, като стъпка към по-добро бъдеще. Технологията SOFTFOAM+ осигурява меко омекотяване с допълнително уплътнен ток за максимален комфорт при всяка крачка. Моделът разполага с мрежеста горна част със синтетични наслагвания, междинна подметка IMEVA и пълна гумена подметка, като е завършена с емблематичния PUMA Formstrip и логото на PUMA на петата. Обувките са идеални за градски стил и ежедневно носене.

Тегло: 0,40 кг.
Марки: PUMA
Материал: текстил, синтетика
Цвят: Бял
Пол: Детски
Тип: маратонки
Доставка

Безплатна и бърза достaвка със Speedy за поръчки над 45€ / 88.01лв. Това важи и за артикулите, които са в промоция или на разпродажба.

Цена за доставка при поръчка под 45€ / 88.01лв. до офис на Спиди (Speedy) или до адрес е 2.99€ /5.85лв. 

Aко поръчката Ви надвишава 45€ / 88.01лв. с куриерска фирма Еконт (Econt), доставката до офис е 1.49€ / 2.91лв.
Цена за доставка при поръчка под 45€ / 88.01лв. до офис/Еконтомат на Еконт (Econt) е 3.49€ / 6.83лв.
Повече информация може да видите тук.

Замяна и връщане

Всеки продукт може да бъде заменен в рамките на 30 дни от датата на неговото получаване. Това е изключително удобно ако сте нямали въможността да пробвате продукта при получаването му или ако артикула е бил за подарък на близък или роднина.

По силата на чл. 55, ал.1 от Закона за защита на потребителите (ЗЗП), имате право да върнете закупената от Вас стока в 14-дневен срок от датата на подписването на приемо-предавателния протокол (товарителница).

За да направите това трябва да попълнете формуляра за връщане/замяна, който сте получили заедно със стоковата разписка и продукта.

Адрес за връщане: 

Dress4less

Тел. 0700 800 44

гр. Варна бул. Владислав Варненчик №281

Коментари и рейтинг
Отлично
Отлично
Отлично
Рейтинг от потребител:
Отлично
Отлично
Отлично
Оценете продукта: PUMA Rs-X Efekt Shoes White/Multicolor
loader
Зареждане...

check-circle Вашата оценка беше изпратена, след като бъде разгледана, ще бъде публикувана.

loader
Зареждане...